Moje keci

Nová rubrika :) (zase,ale neva :) )

29. prosince 2010 v 12:43 | Avril-best-4ever
avatar
Nová rubrika bude P.O.T.M..
Ale zvěřejním ju,až budu mít víc SB,aby to mělo smysl :)


Avril-best-4ever

Jak na nový rok,tak o celý rok.. :)

27. prosince 2010 v 10:29 | Avril-best-4ever
                                                   
 Občas na tenhle blog nikdo nechodí.
Ale od novýho roku začnu od znova.
Jinej design,články v lepší kvalitě.
Prostě to tady ožije.

Blog neberu jako svo povinost,ale beru ho,jako svůj koníček.
Neberu za povinost,že musím každý den přidávat články.Mě stačí když sem tam přidám článek.Stejnak si je nikdo nečt,ale co? :)

Prostě chci jen říct,že v novém roce se blog rozjede na plno! :)
a začnu na tom pracovat hned!

Avril-best-4ever 

                                        

Proč?

20. listopadu 2010 v 9:09 | Avril-best-4ever
Asi Vás zajímá,proč vubec nechodím na blog? Je to tím,že prakticky nemám čas v týdnu.Celý týden mám kroužky a přes víkend se musím soustředit na klavír,abych všechno uměla.Taky škola mě zaměstnává,ale já jsem si uvědomila,že dělání ukolu o půl deváte večer a prospání celýho veečera není dobrý nápad.Uspořádala jsem si den,a od té doby,se mám líp.Mezitím jsem si ale našla čas na blog.
Chápu,že někteří jste na mě naštvaní,ale já blog neberu jako povinost,já blog beru jako zábavu :)


                           Avril-best-4ever.

Nová rubrika

28. září 2010 v 11:18 | Avril-best-4ever

Otvírá se nová rubrika Moj Tvorba.Budu tam dávat věci,které sem vyrobila např.:Blendy,Avatary,Colorky apod. :)

Avril-best-4ver

Už ani náhodou!

28. září 2010 v 10:54 | Avril-best-4ever

Už nehodlám kopírovat novinky z jiných blogu! N+co sem si totiž uvědomila diký své kamarádce..Když na blog kopírujete věci z jinýho blogu,tak to není autorský blog ale jenom zkopírovaný blog... a to já nehodlám takhle děla tdál.. Našla sem si slušný zdroje, ( avriliny officální stránky) a tam budu získávat unformace... :)

Avril-best-4ever

Happy B. Avril :-*

27. září 2010 v 15:43 | Avril-best-4ever

Naše milovaná Avrilka dneska slaví svoje narozeniny.


Takže Avril... Všechno nejlepší k tvým narozkám.. hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a mnoho uspěchů.. Ty si nám do života přišla s užasnou musicou , stylem, ale hlavně užasným zpěvem.. Přinesla si nám velkou radost, zábavu ale aji tvojí lásku k fanouškum... Za celou sou kariéru si dosáhla mnoho uspěchú.
Pro mnoho dívek na světě si největší idol jako pro mě.. Nikdy si nás nezklamala... a ani nezklameš ....
Znamenáš pro nás hodně a my si tě vážíme.. Nikdy tě neopustíme....

Mám tě hrozne ráda.
Avril-best-4ever

opět zpět,opět muj starej koloběh života :)

2. září 2010 v 17:42 | Avril-best-4ever
Nikdy bych nečekala,že semnou budete mít takovou trpělivost :) moc Vám děkuju za trpelivost kvuli tomu,že jsem sem nechodila.Ale měla sem k tomu důvod a to byli prázdniny.Prázdniny jsem se snažila užít,ale moc se toho o prázkách nestalo..Co nejvíc sem se snažila chodit s kamarádkama ven,ale nějakej ten den zalezlej doma sem si taky užívala.Když sem byla doma abylo hezky,trávila sem ho u bazénku,a sem tam pozvala kamarádky.
  Ale pzádniyn končí,a opět začíná můj starej koloběh života..Jen se trošku změnil.
   Chození do školy,jednou týdně hodina klavíru,dvakrát týdně hodina baletu,jednou týdně hodina nauky a hodina komorní hry ( pro ty kdo neví co je to komorní hra,tak při komorní hře hrajou dvě osoby na klavír :)..Ale minulej rok sem dělala ukoly až pozdě večer( cca 20:00) Jenže sem ted v matematické třídě a tak se musím o něco víc připravovat.Když příjdu ze školy,musím si udělat ukoly a všechno se naučit,než někam odejdu a na počítač a blog budu mít čas tak kolem 17:30-18:50 (ségra mi určila čas,protože se dívá na svuj seriál online.Jako by neměla notebook,který si zasekala :( :)).Ale pak po osmé hodině bych měla taky mít čas.No nevím,jak to budu všechno zvládat,hlavně školu.V matice moc nevinikám,ale tak,šla sem tam a ted se budu muset víc učit no..
    Tak,opět se vracím zpět na blog :)

P.S: omlouvám se,že vás zatěžuju svýma kecama :)

Avril-best-4ever

Velká omluva...

9. srpna 2010 v 19:17 | Avril-best-4ever
Moc se omlouvám,že tu v poslední době nejsem,ale užívám si prázdnin...I když sem často na PC,tak si píšu s kámošema z tábora.A jaksi zapomínám na blog,ale k SBíčkum chodím,i když nepíšu komenty,ale chodím :) Ale jak začne škola,tak určitě budu sem chodit často..I když v té matimatické třídě to bude těžší než v normální, a budu se muset víc učit,vždycky si ráda udělám čas na blog :).Tak prosím,přijměte mojí omluvu,opravud mě to mrzí,že zanedbávám blog...

Avril-best-4ever

Omlouvám se..

29. července 2010 v 11:31 | Avril-best-4ever

Žesem tu od neděle nebyla.Vím,že sem psala,že v nedělu už tu budu,ale já sem jaksi po táboře onemocněla...Jinak,na táboře bylo užasně,strašně moc se tam chcu vrátit.No nic,du oběhnout SB..zatím p

Od 14.7-25.7P

13. července 2010 v 18:22 | Avril-best-4ever


Budu na táboře v křižanově,moc se tam těším,ani nevíte jak.Konečně uvidím zase děcka.Takhle tam jedu už pátý rok,a každý rok je to tam skvělé.Sme ubytovaní ve srubech po oddílech.Nové sprchy sou tam užasné..Prostě moooooc se těším...takže SB,nemažte si mě,ke soutěži SONTH sem se už domluvila s majitelkou toho blogu..Pošlu to dodatečně :) tak papa a měte se tu hezky


P.S:nezapomentě na mě,a nezapomentě na REKLAMY DO REKLAM!

JOOOOO!

8. července 2010 v 19:07 | Avril-best-4ever
avatar
Mám Forbidden Rose! ta tak užasně voní,ale podle mě voní líp než Black Star.Obě dvě krásně voní a každá má své kouzlo..Užasné,když sem si pro ní šla,usmívala sem se pořád jak debil,a když už sem ju měla koupenou,tak ještě huř :) ale mám z toho fakt moc velkou radost!

Nenenene!

7. července 2010 v 14:18 | Avril-best-4ever
 Někdo to pochopil,někdo ne.Ale děkuju těm,co to pochopily a přečetli si pravidla...Ale sem naštvaná na ty,kteří to nepochopili.Psala sem to sem několikrát,několikrát sem Vám to napsalal aji na blog,že si nepřeju abyste mi psali něco podobného jako ,,Ahoj Jak se máš,já dobře..pa obíhám".Já tohle nenávidím,pište si to někam jinam,ale né na muj blog..Nemyslete si o mě bůh ví co,ale tohle já vážně nechci.Já tyhle komentáře budu mazat! Nebo si založím black list..Opravdu nechcu,aby ste mi tohle psali.Když semnou spřátelíte,hned si přečtěte pravidla.. Když chcete psát reklamu,tak se prvně podívejte,jestli ten čálnek pro reklamy tady DOOPRAVDYje.Nevím jak vy,ale občs si myslím,že někdo je opravdu slepej a potřebuje brýle.Nosím brýle ale tohle vidím i bez nich..Doufam,že si tohl pro příště zapamatujete..

P.S: nemyslím tím SB,který fakt pochopili o co de a já jim za to děkuu.

2 P.S: KOMENTUJ TE  MI ČLÁNKY!

Nový Dess

4. července 2010 v 14:25 | Avril-best-4ever
Avril

 A je tu zase nový dess :) takovej obyčejnej ale
newa,mě se líbí :) možná ho
ještě nejak doupravím :)

Přesně před 8 lety!

4. července 2010 v 12:13 | Avril-best-4ever

Avril

Víte,co se stalo přesně před osmi lety? Myslím,že všichni ví.
Avril před osmi lety vydala své debuté album Let Go a umístilo se na druhém místě ve Spojených Státech a na prvním místě v Austrálii, Kanadě a Velké Británii. To z ní učinilo nejmladší sólovou umělkyni, která toto ve Velké Británii dokázala.V roce 2003 její rekord překonala Joss Stone.Celkově se ho prodalo 13 197 000 kusů a stalo se nejprodávanějším ženským albem toho roku a nejprodávanějším debutem. :)

Sem trochu naštvaná!

27. června 2010 v 13:03 | Avril-best-4ever
Jsem trochu víc naštvaná! Mám pravidla na blogu tak je prosím dodržujte! nepište mi prosím něco podobnýho jako čau,jak se máš nebo obihám,to mi sem nepište! To si pište někomu,komu to nevadí ale mě to už vadí! reklamy piše do článku pro reklamy! Chceš spřátelit? tak to piš do článku pro spřátelení! je to aji v pravidlech SBéčení!prosím,dodržujtete to,jinak ty komenty budu mazat!
Nový (další) dess

24. června 2010 v 18:37 | Avril-best-4ever
třw
Je tu nový dess,tamtem sem mi moc nelíbil... xD

Nový dess!

18. června 2010 v 22:08 | Avril-best-4ever
Ahoj,tak tu je nový dess! dost sem se sním nadělala, a taky sem se hodně naštvala! proč? protože když už sem svuj výtvor chtěla uložit a když už sem chtěla klikuot na ok tak se to celý vyplo! to mě tak naštvalo! a pak zase se mi to vyplo takže sem dess musela několikrát uložit..no prostzě hruza.. co říkáte?

              
   


New dess

5. června 2010 v 21:49 | Avril-best-4ever


Ahoj,tak to mám new dess! vcelku mi dal zabrat..ale kraje mi nevyházeli tak sem se na to vykašlala! co vy na to?
 
 

Reklama