Avril o roztroušené skleróze

18. května 2010 v 20:09 | Avril-4ever |  Články z internetu
Květen je měsíc roztroušené sklerózy - poznejte, jak Avril Lavigne pomáhá a zjistěte, jak můžete také pomoci. Plus máte šanci vyhrát její novou vůni!

Vydává její novou vůni, je skvělá muzikantka a chodí s Brody Jennerem - tohle nejsou jediné věci, kterými je Avril v posledních dnech zaneprázdněná.
Připojila se také k představenstvu Nancy Davis Foundation.
"Roztroušená skleróza je zničující onemocnění, které postihuje především mladé ženy a já chci přispět k tomu, aby si to lidé více uvědomovali. Chci pomoct najít lék na tutu nemoc. To je důvod, proč jsem se v tomto roce stala členkou představenstva a chci povzbudit ostatní, aby se do toho začlenili" říká Avril.
Nadace Nancy Davis pro roztroušenou sklerózu je věnována léčbě této nemoci. Hlavní zaměření
nadace je financování výzkumu a zásadní kroky již vedly ke zjištění příčiny a najití léku na oslabení této nemoci.
Avril doufá, že se i ostatní lidé budou angažovat a v tomto měsíci budou nakupovat výrobky 'Orange You Happy to Erase MS'.
"Můžete se odlišit a koupit si dárek sám pro sebe, přátelům nebo třeba maminkám ke Dni matek" říká Avril.
Jako poděkování všem fanouškům za podporu této věci Avril daruje její vůni Black Star pěti šťastným štenářům HollywoodLife.com.
"Black Star je moje první vůně a je velmi ženská a zábavná. Podporuje to dívky a ženy všude vyjádřit svůj styl a být svou vlastní hvězdou."
Chcete-li vyhrát Black Star, sledujte @hollywoodlife a @mthollywoodlife na Twitteru a řekněte nám svůj oblíbený song od Avril a důvod, proč chcete vonět jako ona! Vybereme pět nejlepších odpovědí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama