Avril má nové sprosté tetování!

18. května 2010 v 20:08 | Avril-4ever |  Články z internetu

Avril Lavigne a Brody Jenner mají další shodná tetování.
Pár, který si nechal minulý měsíc udělat stejné tetování ve tvaru blesku během jejich společného výletu do Las Vegas, se rozhodl nechat si udělat víc stejných kérek na těle. Proto si nechali vytetovat slovo "fuck" na jejich žebra v tetovacím salonu "Mark Mahoney's Shamrock Social Club" v Hollywoodu.
Zdroj řekl: "Strašně se smáli a říkali, že nespali dva dny. Byli úplně mimo! Potom nemohl nikdo z přítomných uvěřit tomu, když řekli, že chtějí vytetovat na žebra slovo fuck. Avril se dokonce ani nestarala o to, že jediná dostupná osoba v salonu, byl učedník. Prostě řekla: 'Je mi to jedno.' Ani jeden z nich zřejmě nepřemýšlel o tom, co dělají. Byl to prostě jeden velký smích."
Ačkoliv si tentokrát dvojice, která se dala dohromady v únoru, zvolila své nové tetování na stejnou část těla, jejich předešlé totožné tetování (blesk) je na různých částech těla. Zatímco zpěvačka si nechala energetický symbol vytetovat na předloktí, hvězda reality show se rozhodla pro design za ucho.
Nový románek Avril má údajně i požehnání jejího bývalého manžela, rockera Derycka Whibleyho. S tím se Avril rozvedla minulý rok, ale zůstali přátelé.
Zdroj nedávno řekl: "Avril a Deryck jsou nyní jen přátelé. On si myslí, že je Brody dobrý chlap a že je skvělé, že se jim spolu daří dobře."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama